Wasze zdjęcia

Moi Drodzy,
pomyślałam sobie, że byłoby bardzo miło, gdyby powstała na blogu osoba strona poświęcona Waszym zdjęciom obrazującym to, co zrobiliście z przepisów tutaj znalezionych. Nie będę ukrywać, że niesamowicie cieszy mnie, gdy piszecie, że coś zrobiliście z moich przepisów i się udało i w dodatku smakowało! Dzięki takim właśnie komentarzom, temu, że wiem, że jesteście i korzystacie z bloga, ma się coraz więcej energii do jego prowadzenia. Dlatego też zachęcam wszystkich do przesyłania na mój adres beata01011987@gmail.com Waszych zdjęć z potrawami, ciastami z przepisów z Kuchni w zieleni, z każdego zdjęcia będę się bardzo cieszyć ;-) Zdjęcia będą właśnie tutaj zamieszczane z informacją dotyczącą nazwy przepisu oraz imienia wykonawcy smakołyku.


Pierwsze zdjęcie nadesłała Pani Wiesia - sernik Pina Colada. Bardzo dziękuję i mam nadzieję, że to pierwsze zdjęcie zachęci i inne osoby:-)


Kluski na parze z sosem jagodowym - zdjęcie przesłane przez Michała. Bardzo dziękuję! :-)Zdjęcie szarlotki na serku waniliowym przesłany przez Panią Romę :-)


Za zdjęcie ciasteczek czekoladowych dziękuję Oli K. :-)


Za zdjęcie Granoli orzechowej serdecznie dziękuję Kasi B. :-)

Za zdjęcie zapiekanki z kaszą i boczkiem dziękuję Dorocie :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz :-) Będzie mi bardzo miło jeśli osoby komentujące anonimowo wskażą swoje imię lub nick, wtedy będę wiedzieć, jak się do Państwa zwracać :-)